Гришо започна с победа при двойките в Рим

Наградният фонд е 6 млн. евро

09.05.2022 • 22:18 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Гришо започна с победа при двойките в Рим
Гришо започна с победа при двойките в Рим

Григор Димитров започна с победа на двойки участието си в сериите "Мастърс" в Рим. Българинът, в тандем с поставеният под номер 12 в света Хуберт Хуркач, спечелиха срещу американо - хърватския дует Остин Крайчек и Иван Додиг с 2:6, 7:6 , 10-6.

Победата дойде след 100 минути игра.

Турнирът е с награден фонд от 6 млн. евро.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички